Туристична страховка – як заощадити

Плануючи закордонну поїздку, найчастіше ми ретельно продумуємо маршрут, місця зупинок, складаємо список речей. Разом з цим багато хто забуває про важливість туристичного страхування. З цієї статті ви дізнаєтесь, наскільки туристична страховка є ключовим елементом безпечної подорожі та як її придбати з максимальною економією для себе.

Навіщо потрібне туристичне страхування?

Неможливо передбачити, як пройде поїздка за кордон, тому туристична страховка охоплює широкий спектр покриття. Розглянемо основні причини, чому варто придбати поліс:

1. Медичний захист за кордоном

Не має значення, яку країну ви плануєте відвідати, варто пам’ятати, що системи охорони здоров’я хоч і відрізняються специфікою та підходом, проте мають загальні правила, особливо для туристів. Медичне обслуговування надається здебільшого лише за страховкою, приватно його складно і дорого отримати. Туристична страховка дає можливість вчасно отримати екстрену медичну допомогу, лікування, транспортування, медикаменти.

2. Захист туристичних інтересів

У багатьох туристичне страхування асоціюється з медичним, проте поліс продуманий для безпеки всієї поїздки. З цією метою у страховці передбачається компенсація за втрату чи пошкодження багажу. Окремо корисна опція – погашення витрат на проживання та харчування у разі скасування чи затримки рейсу, інших непередбачених обставин. За деяких обставин продумано евакуацію з небезпечних територій.

3. Економія при страхових випадках

У разі настання страхового випадку страхова компанія бере на себе зобов’язання сплатити витрати, пов’язані з ним. Враховуючи тарифи на послуги, медичне обслуговування, транспортування та ліки, вигода очевидна. Рішення будь-якої ситуації, що підходить під сферу діяльності поліса виявиться дорожчим за вартість страховки.

4. Обов’язкова умова в’їзду

Безвізові відносини України та інші договори з різними країнами робить наявність туристичної страховки необов’язковою при перетині кордонів. Однак це лише умова, яка перекидає відповідальність та витрати на самого мандрівника. Варто також звернути увагу, що у деяких випадках страховка є обов’язковою. Це стосується поїздки туристичною путівкою (базовий мінімальний пакет завжди врахований у вартості), з метою офіційного працевлаштування та навчання, для участі у професійних та екстремальних змаганнях, при супроводі дітей. Потрібно пам’ятати, що є країни, для поїздки до яких досі наявність поліса – обов’язкова умова.

Як заощадити на туристичній страховці?

Планування бюджету – один із ключових елементів кожної поїздки і всі, звичайно, намагаються мінімізувати витрати, це стосується й покупки полісу. Декілька порад допоможуть заощадити на туристичній страховці і при цьому отримавши надійний захист:

Звертайтеся безпосередньо до страховика

Зараз існує безліч посередників, агентів і контор, більшість із яких є досить сумнівними. Щоб забезпечити себе надійним захистом з розрахунком на низькі тарифи, виключіть посередників, звертайтеся безпосередньо до страховика. Ввівши запит до пошукової системи «купити туристичну страховку» у списку перших пропозицій ви обов’язково побачите GreenTravel.ua. Достатньо скористатися продуманим страховим сервісом GreenTravel.ua, щоб без націнок, паперової бюрократії та поїздок до офісу вибрати найбільш підходящу для себе програму страхування.

Врахуйте свої потреби

Відмова від деяких опцій допоможе зменшити вартість поліса, головне продумати в яких точно не виникне потреба. При виборі краще взяти до уваги особливості свого організму, тривалість та мету поїздки. Якщо ви самі по собі досить здорова людина, їдете ненадовго і не плануєте займатися нічим небезпечним, можливо цілком буде достатньо стандартного набору опцій.

Порівняйте програми

Розгляньте програми, що до них входить. Як правило, страхова компанія пропонує покриття на різну суму, чим воно менше, тим дешевша страховка.

Вивчіть спеціальні пропозиції

Страховик, який прагне догодити клієнту, завжди готовий порадувати його низькими тарифами. Так GreenTravel.ua при оформленні полісу пропонує кешбек – частина сплати за страховку повертається на мобільний чи картковий рахунок.

Вибирайте довгостроковий поліс

Помилка багатьох мандрівників – купити страховку на пару днів, а там уже подумати, чи продовжувати її ні. Однак її вартість безпосередньо залежить від періоду дії і чим він довший, тим дешевшим за використання. Те саме стосується і кратності поїздок. Звичайно, можна оформляти поліс перед кожною поїздкою, але якщо ви плануєте виїжджати за кордон напрузі року неодноразово, краще зареєструвати документ для багаторазових поїздок.

Як вибрати туристичну страховку?

Туристичне страхування складається з безлічі елементів, тому кожен має можливість вибрати варіант, що індивідуально підходить під свої вимоги та можливості. Якщо ваша поїздка на короткий період і пов’язана з незначними ризиками, підійде стандартна програма. Якщо ви виїжджаєте з дітьми, плануєте провести за кордоном багато часу або збираєтеся проводити час активно, займаючись спортом, беручи участь у змаганнях краще подбати про максимальний захист. У такому разі краще зупинитися на полісі з додатковим покриттям та страховою сумою у 50 000 євро.

Подорож за кордон – те, що може подарувати позитивні емоції, дивовижний досвід та нові спогади. Наявність туристичної страховки зробить поїздку безпечною та зведе проблеми до нуля. З грамотним підходом можна вибрати найбільш підходящий поліс, який забезпечить захист та заощадить гроші.

Автор: Кирилл Мартынов

Зараз обговорюють

Читайте також