Нове сучасне медобладнання з’явилося у міській лікарні №1 Запоріжжя

3 липня представники волонтерської організації «Запоріжжя. Допомога. Арсенал» та компанії CARGILL Inc, спільно з медиками міської лікарні №1, провели презентацію сучасного обладнання, яке може застосовуватись для діагностики та лікування захворювань.

Завдяки злагодженій роботі благодійників та волонтерів у запорізьких лікарів з’явилися:

  • 1 відеогістерорезектоскоп із набором інструментів. З його допомогою під візуальним контролем можна ефективно видаляти поліпи та новоутворення.
  • 1 дуоденоскоп, оснащений торцевою оптикою. Він дозволяє обстежувати жовчні протоки та проводити папіллосфінктеротомію — усунення стенозу великого сосочка дванадцятипалої кишки та видалення каменів із жовчних протоків.
  • 1 відеобронхоскоп із набором інструментів. Його використовують для огляду слизових бронхів, трахеї та гортані, видалення з них гною та сторонніх предметів, введення ліків.  почали використовувати для лікування пацієнтів.

CARGILL Inc — приватна американська корпорація, що спеціалізується на виробництві сільськогосподарської продукції. Її філія знаходиться в окупованій Новій Каховці. Загальна сума медичної допомоги, наданої цією компанією, – понад 5 млн. гривень. Саме її стараннями раніше Запорізька обласна клінічна лікарня здобула хірургічні столи, набори інструментів, дефібрилятори.

Міська лікарня №1 надає медичну допомогу у стаціонарних відділеннях та в умовах поліклініки. За рік через стаціонари медустанови проходить близько 5 000 людей та понад 25 000 пацієнтів отримують послуги амбулаторно.

Волонтерський гурт «Запоріжжя. Допомога. Арсенал» об’єднав між собою сотні людей, які готові ділитися з ближніми теплом своєї душі. Основний напрямок роботи — допомога медичним закладам, постачання їм медикаментів, аптечок та обладнання. Нещодавно гурт переміг в номінації «Колективне волонтерство» регіонального конкурсу «Благодійне Запоріжжя».

Автор: Ольга Михайлова

Зараз обговорюють

Читайте також