Нова гральна зона «Кімната щастя» з’явилась у дитячій лікарні №5 Запоріжжя

Завдяки благодійному фонду «Мама плюс Я» у КНП «Міська дитяча лікарня №5» Запорізької міської ради з’явилась сучасна гральна зона — Кімната щастя. Щоб запобігти можливій травматизації малечі під час ігор, кімнату обладнали меблями без гострих кутів, зручними кріслами, м’якими килимками.

У дитячому розпорядженні розвиваюча дошка Бізіборд на 57 елементів, мольберти для малювання,  іграшки, розраховані на дітлахів різного віку. Тут можна і гратися, і відпочивати, і займатися творчістю. Дівчатка з задоволенням зануряться в світ будиночка Барбі, хлопчики цікаво проведуть час у гаражі, в якому припарковано безліч легкових, вантажних, та спеціальних авто. Для більш дорослих діток є цікава добірка книг.

Організатори грального простору зробили все можливе, щоб маленькі пацієнти відчували себе в стінах лікарні максимально комфортно. Для скорішого одужання потрібні як хороші ліки, так і позитивні емоції. Дитяча зона — центр розваг, місце, яке допоможе зняти емоційну напругу, подарує нових друзів, дасть сили на боротьбу с хворобою.

Автор: Ольга Михайлова

Зараз обговорюють

Читайте також