Як доглядати за волоссям восени
Зміна погоди, зниження температури та сухе повітря в приміщеннях восени роблять наше волосся сухим, тьмяним і схильним до випадіння. Щоб уникнути цих проблем:
- Вибирайте зволожувальні шампуні та кондиціонери з натуральними маслами. Масло кокоса або авокадо збереже вологу та відновити захисний бар’єр волосся.
- 1-2 рази на тиждень робіть живильні маски. Віддавайте перевагу засобам з кератином, протеїнами шовку та вітамінами.
- Обмежте використання фена, плойки та праски, оскільки вони ще більше сушать волосся. У разі потреби, використовуйте ці пристрої на низьких температурах і обов’язково з термозахисними засобами.
- Коли це можливо, дайте волоссю висохнути природним шляхом, або використовуйте режим холодного повітря на фені.
- Слідкуйте, щоб ваш раціон був збалансованим та містив білки, залізо, цинк і вітаміни групи B. Обов’язково введіть в нього горіхи, рибу, м’ясо, яйця, овочі та цільнозернові продукти. Пийте достатню кількість води – це допоможе підтримати достатній рівень загального зволоження організму.
- Регулярно робіть масаж голови. Він стимулює кровообіг, покращує живлення волосяних фолікулів і сприяє росту здорового волосся. Масажувати можна пальцями рук або за допомогою спеціальних масажерів для шкіри голови.
- Захищайте волосся від вітру, холоду та сухого повітря, носіть капелюхи або хустки з натуральних тканин, які не викликають електризації та не пошкоджують волосся.
- Уникайте стресу, оскільки він може призвести до випадання волосся. Щоб стабілізувати емоційний фон, займайтеся фізичною активністю, медитацією або іншими методами релаксації.
- Регулярно підстригайте кінчики – так ви уникнете посічення.
- Не зловживайте такими процедурами, як фарбування, хімічна завивка тощо. Вони можуть пошкодити структуру волосся та збільшити його сухість.
Дотримання цих порад допоможе зберегти волосся здоровим, зволоженим і міцним протягом осіннього періоду, мінімізуючи ризик випадіння і сухості.